طراحي اپليكيشن موبايلي ايران

طراحي اپليكيشن تاكسي آنلاين

اپليكيشن هاي تاكسي ياب يا همان پيدا كردن تاكسي آنلاين هم يكي از حوزه هاي به شدت سخت و حرفه اي است كه اپليكيشن بايد حرفه اي ساخته شود تا با اسنپ و تپسي بتواند رقابت كند.

اما طراحي اپليكيشن تاكسي آنلاين از درآمد بالايي برخوردار است و با تبليغات ميتواند به اين درآمد برسد.

بودن يك اپليكيشن تاكسي ياب به شما اين امكان را مي دهد تا در هر نقطه از شهر كه باشيد و مسافري در نزديكي شما درخواست تاكسي كند، بتوانيد به او سرويس بدهيد و در پايان كرايه خود را از او بگيريد. همچنين مسافران ديگر نياز نيست شماره تاكسي تلفني را حفظ كنند يا بر روي در و ديوار اطراف به دنبال شماره تاكسي تلفني بچرخند؛ در پايان هم ممكن است شماره تاكسي تلفني را پيدا كنند كه از آن مكان بسيار دور است و وقت زيادي را صرف منتظر ماندن كنند.
با اپليكيشن تاكسي ياب تنها مي توانيد با چند كليك تاكسي اطراف خود را پيدا كنيد و مقصد را مشخص كنيد و در نهايت كرايه پرداختي را مشاهده كنيد. پس در اين دنيايي كه در آن تكنولوژي بيداد مي كند، بودن يك اپليكيشن تاكسي ياب مي تواند وقت زيادي را براي شما بخرد و ديگر وقت زيادي را صرف منتظر ماندن براي رسيدن يك تاكسي نكنيد.

يكي ديگر از خدمات ايران اپليكيشن طراحي اپليكيشن تاكسي ياب است بعد از چندين سال تجربه در زمينه طراحي و توسعه اپ اين بار با كيفيت بالاتري براي طراحي تاكسي ياب در خدمت شما عزيزان هستيم تا اپليكيشن شما را با بالاترين كيفيت طراحي كنيم.

زماني بود كه پيدا كردن يك تاكسي در خيابان ها كار سختي بود يا بايستي شماره تلفن يك تاكسي تلفني را داشتيد يا در كنار خيابان مي ايستاديد تا يك تاكسي عبور كند. همچنين به ماشين هاي عبوري هم نمي توانستيد اعتماد كنيد و كلي از وقت شما هدر مي رفت. اما امروزه با بودن اپليكيشن هاي تاكسي ياب كه روز به روز در حال افزايش هستند، كار راحت تر شده است و تنها با چند كليك يك تاكسي در اختيار شما هست. مشاغل زيادي رو به استفاده از اپليكيشن ها كرده اند. شايد تاكسي ياب از اولين نمونه هاي اين اپليكيشن ها است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۵۱ توسط:ناشناس موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :