طراحي اپليكيشن موبايلي ايران

طراحي اپليكيشن سفارش غذا

اپليكيشن هاي سفارش غذا بسيار گسترده و حرفه اي مي تواند باشد يكي از مهم ترين آن ها اسنپ فود است كه ميتوان آن را از كافه بازار دانلود كرد. در طراحي اپليكيشن سفارش غذا مهم ترين بخش سريع بودن اپليكيشن و فرايند سفارش غذا است.

اگر اپليكيشن به قدر كافي سريع نباشد ممكن است مشكلاتي بوجود بياورد ولي اگر سريع باشد سريع رستوران و منو ها باز شود بسيار عملكرد خوبي خواهد بود. به طور مثال اپليكيشن سفارش غذا دلينو بسيار خوب عمل مي كند.

يكي از مشكلاتي كه در ثبت سفارش سنتي است، اتلاف وقت زياد مي باشد. مثلاً شما بايد زماني را صرف رفت و برگشت رستوران كنيد؛ همچنين ممكن است رستوران شلوغ باشد و در صف سفارش معطل بمانيد تا نوبت شما شود. پس از آن كه سفارش داديد حال بايستي براي آماده شدن سفارش صبر كنيد. همه اين زمان ها را با هم جمع كنيد. قطعا زمان زيادي تلف مي شد. اما در طراحي اپليكيشن رستوران سفارش غذا آنلاين تمام اين موارد رفع شده است و ديگر نيازي نيست از خانه بيرون برويد يا در صف هستيد و در رستوران منتظر بمانيد تا سفارش غذا شما آماده شود.
يكي ديگر از مشكلاتي كه در روش ثبت غذا سنتي وجود دارد، مسير بد رسيدن تا رستوران و نبود جاي پارك است. اين دو مورد در شهرهاي بزرگ به خصوص تهران كه شهري شلوغ و پر ترافيك است بدتر مي شود و برخي افراد به همين دليل قيد سفارش در يك رستوران خوب و بزرگ با غذا هاي عالي و خوردن غذا در آن را مي زنند


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۱۸ توسط:ناشناس موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :