طراحي اپليكيشن موبايلي ايران

طراحي اپليكيشن حرفه اي

اپليكيشن حرفه اي شامل چندين مورد مي شود ابتدا بايد اپليكيشن اصولي ساخته شود و نكات اوليه طراحي اپليكيشن به خوبي رعايت شود به طور مثال ظاهري در حد كلاس جهاني داشته باشد طراحي اپليكيشن حرفه اي مي باشد در كل اپليكيشن حرفه اي بايد در كلاس جهاني باشد.

به نقل از سايت ايران اپليكيشن:

طراحي اپليكيشن حرفه اي موبايل از اهميت بالايي برخوردار است چرا كه به مرور زمان تكنولوژي در دنيا در حال گسترش است و ماهيت نياز هاي انسان ها در سراسر دنيا تغيير مي كند و در حال حاظر اكثر افراد در دست خود گوشي هاي هوشمند دارند و سعي مي كنند تا از طريق اين گوشي هاي هوشمند نياز هاي روزانه خود را رفع نمايند.

 در اين ميان افرادي پيروز خواهند بود كه در طراحي اپليكيشن حرفه اي براي كسب و كار خود از رقيبان پيشي بگيرند و از اين طريق بتوانند مشتريان خود را افزايش دهند. در اين مقاله سعي خواهيم كرد تعاريف ساده اي را براي شما توضيح دهيم و در نهايت پيشنياز هايي كه براي طراحي اپليكيشن حرفه اي نياز است را به همراه فاز هاي پروژه به شما آموزش دهيم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۶:۵۹ توسط:ناشناس موضوع:

طراحي اپليكيشن تاكسي آنلاين

اپليكيشن هاي تاكسي ياب يا همان پيدا كردن تاكسي آنلاين هم يكي از حوزه هاي به شدت سخت و حرفه اي است كه اپليكيشن بايد حرفه اي ساخته شود تا با اسنپ و تپسي بتواند رقابت كند.

اما طراحي اپليكيشن تاكسي آنلاين از درآمد بالايي برخوردار است و با تبليغات ميتواند به اين درآمد برسد.

بودن يك اپليكيشن تاكسي ياب به شما اين امكان را مي دهد تا در هر نقطه از شهر كه باشيد و مسافري در نزديكي شما درخواست تاكسي كند، بتوانيد به او سرويس بدهيد و در پايان كرايه خود را از او بگيريد. همچنين مسافران ديگر نياز نيست شماره تاكسي تلفني را حفظ كنند يا بر روي در و ديوار اطراف به دنبال شماره تاكسي تلفني بچرخند؛ در پايان هم ممكن است شماره تاكسي تلفني را پيدا كنند كه از آن مكان بسيار دور است و وقت زيادي را صرف منتظر ماندن كنند.
با اپليكيشن تاكسي ياب تنها مي توانيد با چند كليك تاكسي اطراف خود را پيدا كنيد و مقصد را مشخص كنيد و در نهايت كرايه پرداختي را مشاهده كنيد. پس در اين دنيايي كه در آن تكنولوژي بيداد مي كند، بودن يك اپليكيشن تاكسي ياب مي تواند وقت زيادي را براي شما بخرد و ديگر وقت زيادي را صرف منتظر ماندن براي رسيدن يك تاكسي نكنيد.

يكي ديگر از خدمات ايران اپليكيشن طراحي اپليكيشن تاكسي ياب است بعد از چندين سال تجربه در زمينه طراحي و توسعه اپ اين بار با كيفيت بالاتري براي طراحي تاكسي ياب در خدمت شما عزيزان هستيم تا اپليكيشن شما را با بالاترين كيفيت طراحي كنيم.

زماني بود كه پيدا كردن يك تاكسي در خيابان ها كار سختي بود يا بايستي شماره تلفن يك تاكسي تلفني را داشتيد يا در كنار خيابان مي ايستاديد تا يك تاكسي عبور كند. همچنين به ماشين هاي عبوري هم نمي توانستيد اعتماد كنيد و كلي از وقت شما هدر مي رفت. اما امروزه با بودن اپليكيشن هاي تاكسي ياب كه روز به روز در حال افزايش هستند، كار راحت تر شده است و تنها با چند كليك يك تاكسي در اختيار شما هست. مشاغل زيادي رو به استفاده از اپليكيشن ها كرده اند. شايد تاكسي ياب از اولين نمونه هاي اين اپليكيشن ها است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۵۱ توسط:ناشناس موضوع:

طراحي اپليكيشن سفارش غذا

اپليكيشن هاي سفارش غذا بسيار گسترده و حرفه اي مي تواند باشد يكي از مهم ترين آن ها اسنپ فود است كه ميتوان آن را از كافه بازار دانلود كرد. در طراحي اپليكيشن سفارش غذا مهم ترين بخش سريع بودن اپليكيشن و فرايند سفارش غذا است.

اگر اپليكيشن به قدر كافي سريع نباشد ممكن است مشكلاتي بوجود بياورد ولي اگر سريع باشد سريع رستوران و منو ها باز شود بسيار عملكرد خوبي خواهد بود. به طور مثال اپليكيشن سفارش غذا دلينو بسيار خوب عمل مي كند.

يكي از مشكلاتي كه در ثبت سفارش سنتي است، اتلاف وقت زياد مي باشد. مثلاً شما بايد زماني را صرف رفت و برگشت رستوران كنيد؛ همچنين ممكن است رستوران شلوغ باشد و در صف سفارش معطل بمانيد تا نوبت شما شود. پس از آن كه سفارش داديد حال بايستي براي آماده شدن سفارش صبر كنيد. همه اين زمان ها را با هم جمع كنيد. قطعا زمان زيادي تلف مي شد. اما در طراحي اپليكيشن رستوران سفارش غذا آنلاين تمام اين موارد رفع شده است و ديگر نيازي نيست از خانه بيرون برويد يا در صف هستيد و در رستوران منتظر بمانيد تا سفارش غذا شما آماده شود.
يكي ديگر از مشكلاتي كه در روش ثبت غذا سنتي وجود دارد، مسير بد رسيدن تا رستوران و نبود جاي پارك است. اين دو مورد در شهرهاي بزرگ به خصوص تهران كه شهري شلوغ و پر ترافيك است بدتر مي شود و برخي افراد به همين دليل قيد سفارش در يك رستوران خوب و بزرگ با غذا هاي عالي و خوردن غذا در آن را مي زنند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۱۸ توسط:ناشناس موضوع:

طراحي اپليكيشن خدماتي

در اپليكيشن هاي خدماتي دو موضوع بسيار اهميت دارد رابط كاربري حرفه اي و بدون پيچيدگي و روند خدمات صحيح و درست است كه در طراحي اپليكيشن خدماتي تاثيرگذار است تا به درآمد بالا برساند.

يكي از مواردي كه بايد توجه كرد طراحي اپليكيشن خدماتي بايد حرفه اي و كارامد باشد تا بتواند در اين بازار رقابت كند به نظر من اين موضوع براي كار بسيار خوب است كه هر فردي مي تواند خدمات مربوط به كسب و كار خودش را ارائه دهد.

در يك طراحي اپليكيشن خدماتي مناسب، بايد قيمت ها و تخفيفات كاملاً مشخص باشد با مشخص بودن قيمت ها تخفيفات، كاربر مي تواند آن را با ساير شركت هاي خدماتي مقايسه كند و در پايان سفارش خود را انجام دهد و ديگر هيچ گونه ابهامي در مورد قيمت وجود نداشته باشد.
وجود داشتن دسته بندي و فيلترها ويژگي ديگر يك طراحي اپليكيشن خدماتي است. با وجود دسته بندي ها كاربر به راحتي مي تواند به خواسته خود برسد و آن را مشاهده كند و در پايان سفارش خود را بدهد.
اما يك اپليكيشن خدماتي چه كاربراني دارد و به چه گروه هايي خدمت رساني مي كند با ما باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۴:۱۵ توسط:ناشناس موضوع:

طراحي اپليكيشن اندرويد

اندرويد داخل ايران از طرفداران بسيار زياد تري نسبت به اي او اس برخوردار است و اين موضوع باعث شده طراحي اپليكيشن اندرويد بيشتر از اي او اس باشد چرا كه طرفدار بيشتري پيدا مي كند و مردم بيشتري از اندرويد استفاده مي كنند.

در ساخت اپليكيشن اندرويد موارد مهمي كه وجود دارد اصولي كدنويسي شده براي سيستم عامل اندرويد است كه بايد كاملا بهينه باشد و در تمام ابعاد به خوبي نمايش داده شود.

مي توان گفت تاثير طراحي اپليكيشن اندرويد در كسب و كار ها بسيار زياد است چرا كه در اپليكيشن ها اين روز ها نقش مهمي در زندگي روزمره مردم دارد بسياري از كار ها و خريد ها و سفارشات خود را از اپليكيشن اندرويد خود انجام ميدهند و روز به روز به تعداد افرادي كه از گوشي هوشمند خود استفاده مي كنند و اپليكيشن هاي مختلف نصب مي كنند رو به افزايش است.

با طراحي اپليكيشن اندرويد كسب و كار مي تواند رونق پيدا كند و يا فراتر از آن به درآمد هاي بسيار بالايي دست پيدا كند. امروزه اپليكيشن هاي ايراني زيادي مي بينيم كه درآمد هاي بسيار بالايي دارند و در سطح كشور از آن ها استفاده مي شود و هم اكنون فرصت مناسبي است كه كسب و كار خود را بر پايه اپليكيشن اندرويد بنا كنيد و يا كسب و كار خود را با داشتن اپليكيشن گسترش بدهيد.

اپليكيشن اين روز ها يك فرصت طلايي براي كسب درآمد و عملي كردن ايده ها است به همين دليل افراد زيادي تصميم به طراحي اپليكيشن  اندرويد گرفتند و در اين راه موفق شدند چرا كه اين موج تكنولوژي به سمت اپليكيشن هاي اندرويد مي رود اما تنها اين مورد نيست شركت ها و افراد داراي خدمات هم به سمت طراحي اپليكيشن اندرويد رفتند تا مشتريان خود را بهتر مديريت كنند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۳:۳۴ توسط:ناشناس موضوع:

طراحي اپليكيشن فروشگاهي

طراحي اپليكيشن فروشگاهي امروزه بسيار گسترده است و هر كسب و كاري نياز دارد فروشگاه اينترنتي داشته باشد حال با استفاده از تكنيك هاي جديد طراحي اپ قادر خواهيد بود بهترين طراحي اپليكيشن فروشگاهي را داشته باشيد.

طراحي اپليكيشن مانند ديجي كالا يكي از پرطرفدار ترين اپليكيشن هاي حال امروز است كه افراد زيادي تمايل به اپليكيشني مانند ديجي كالا دارند حالا ما در ايران اپليكيشن قادريم اپليكيشن هاي مانند ديجي كالا و حتي فراتر از آن را برايتان طراحي كنيم و كسب و كار پر سود خود را بنا كنيد.

قالب هاي وجود دارد به صورت سايت فروشگاهي راه اندازي مي كنند حال شما مي توانيد با كمك ايران اپليكيشن ، اپ هماهنگ با سايت داشته باشيد تا ديگر نگران بروز شده اپليكيشن خود نباشيد و به صورت خودكار بعد از گذاشتن محصول در سايت خودتان ، محصول در اپليكيشن هم منتشر شود.

شركت ايران اپليكيشن بزرگترين شركت در زمينه طراحي اپليكيشن هست كه مي تواند به شما در اين امر كمك كند. ايران اپليكيشن نمونه كار هاي بسيار زيادي دارد كه به راحتي مي توانيد آن ها را مشاهده كنيد.

در ساخت اپليكيشن فروشگاهي مهم ترين بخش روان بدون و روند خريد محصولات است كه ايران اپليكيشن به خوبي با آن ها اشنايي دارد و مي تواند بهترين اپليكيشن را براي شما بسازد تنها كاري كه بايد انجام دهيد ديدن نمونه كار هاي ايران اپليكيشن و در نهايت سفارش ساخت اپليكيشن فروشگاهي است.

ساخت اپليكيشن امري پيچيده و حساسي است كه اگر به فرد ناشناس و شركت نا معتبر بدهيد ممكن است به آن صورت دلخواه شما راه اندازي نشود اما اگر شركت معتبري باشد قطعا به افزايش درآمد اپليكيشن شما كمك ويژه اي خواهد كرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۲:۲۰ توسط:ناشناس موضوع: